Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Sağlık Personelinde Bağımlılığa Müdahale ve Önleme Eğitimi

 

Sağlık Bakanlığının düzenlediği Sağlık personelinde Alkol-Madde Kullanım Bozuklukları ile İlacı Kötüye Kullanımlarına Yönelik “Sağlık Personelinde Bağımlılığa Müdahale ve Önleme Eğitimi” 4 Nisan 2012 Çarşamba günü saat 13.30 Çok Amaçlı Konferans Salonunda 130 kişinin katılımıyla gerçekleşmiştir. Program Erzurum Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Selvihan TAPANOĞLU KARACA’nın açılış konuşmasıyla başlamıştır. Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Dr. Fatma EREN’in sunumlarıyla son bulmuştur.

Eğitime Erzurum, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Van, Hakkâri, Şırnak, Bitlis, Muş illerinden Bakanlığımıza bağlı hastaneler ve Üniversite hastanelerinin personelden sorumlu Başhekim Yardımcısı, Başhemşire ya da Eğitim Hemşiresi ve Anestezi Uzmanı, Özel Hastanelerin ise personelden sorumlu Başhekim Yardımcısı, Başhemşire ya da Eğitim Hemşiresi eğitime katılmıştır. Eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmiştir.


From the name of our team members we want to share with you this link to a terrific assignment writing service essayclick. Use it to your own advantage and become successful student.